Kielbasa

Kielbasa

Regular price
$11.95
Sale price
$11.95
Regular price
Sold out
Unit price
per 

It's one of those foods that you can have any time of the day, with breakfast, lunch or dinner. This local rope kielbasa comes in 2.5 lb packs to be enjoyed by all!

2.5 lb packs

Locally sourced from Albert's